Facebook
Twitter
Instagram
Silivri Haberleri
İstanbul
AÇIK
23°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
ANASAYFA Gündem Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Muhtarlarla Diyaloğunu Güçlendirdi

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Muhtarlarla Diyaloğunu Güçlendirdi

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, 35 mahalle muhtarı ile toplantı düzenledi. Toplantıya Belediye yöneticileri, Muhtarlar Derneği Başkanı ve müdürler katıldı. Başkan, muhtarların isteklerini kararlılıkla çözme sözü verdi.
yazar
Yusuf Eker
İmtiyaz Sahibi
Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Muhtarlarla Diyaloğunu Güçlendirdi

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri Belediyesi Meclis Salonu'nda 35 mahallenin muhtarları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Başkan Balcıoğlu'nun liderliğindeki toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları, Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Serhat Ateş ve Silivri Belediyesi müdürlerinin de katıldığı bu önemli toplantıda, Başkan Balcıoğlu muhtarların taleplerine çözüm bulma konusunda kararlılığını vurguladı.

Toplantıda, Silivri'nin her mahallesinden gelen muhtarlar, yaşadıkları sorunlar ve mahalle sakinlerinin taleplerini dile getirdi. Başkan Balcıoğlu ve ilgili belediye müdürlükleri, bu talep ve sorunlara çözüm üretmek için notlar aldı ve muhtarların önerilerini değerlendirdi.

Bora Balcıoğlu’ndan Samimi İlişkiler ve İş Birliği Sözü
Toplantıda konuşan Başkan Balcıoğlu, muhtarlarla ilişkilerin önemine değindi: “Hepimiz vatandaşımızın daha rahat, daha huzurlu ve daha güvenli bir şehirde yaşaması adına hizmet ediyoruz. Yeni dönemde de muhtarlarımızla tam bir uyum içinde Silivri’mizi daha yaşanabilir ve daha güzel bir hale getirmek için çalışacağız." Başkan, muhtarların ve vatandaşların taleplerine her zaman açık olduklarını belirterek, "Hiçbir zaman sizin taleplerinizi kulak ardı etmeyeceğiz. Oy veren ya da vermeyen herkesin belediye başkanıyız. Biz kolaylaştırıcı rol oynamak zorundayız. Kendimizi vatandaşın yerine koyduğumuzda bir bakıyorsunuz, vatandaşı dinlediğinizde çözümü aslında o derdini anlatırken söylüyor. Yeter ki vatandaşa odaklanalım, doğru bakalım. Doğru baktığımızda çözümü de beraberinde getirebiliyoruz. Öyle bakacağız, vatandaşımızı seveceğiz, onlara saygı duyacağız. Silivri’mizi hep birlikte beraber yöneteceğiz, birlikte karar alacağız, birlikte uygulayacağız,” diye ekledi.


Muhtarlar ve Yönetim Arasında Sürekli Diyalog Vurgusu
Başkan Balcıoğlu, muhtarlarla sık sık bir araya gelme sözü vererek, "Silivri'mizin her mahallesinde düzenli olarak toplantılar yaparak, vatandaşlarımızın sorunlarına yerinde çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Vatandaş da artık şikayet istemiyor, vatandaş artık çözüm istiyor. Hemşerilerimize dokunacağız, gideceğiz, dinleyeceğiz, özel hissettireceğiz, aynı zamanda hizmetimizi de yapacağız. Vatandaş bizleri bu göreve bunun için getirdi. Ayrıca bu toplantıları yılda birkaç kez değil, çok daha sık yaparak sürekli bir istişare halinde olacağız,” şeklinde konuştu.

Serhat Ateş'ten Teşekkür
Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Serhat Ateş’de, Başkan Balcıoğlu ve yönetimine teşekkürlerini ileterek, "Silivri'mizin geleceğine yönelik bu tür toplantıların düzenli olarak yapılmasını ve muhtarların sürekli olarak bilgilendirilmesini önemsiyoruz. Hep birlikte Silivri için güzel işler yapacağımıza inanıyorum," ifadelerini kullandı. Toplantı, muhtarların Silivri için önerdiği projelerin ve çözüm önerilerinin değerlendirilmesi ile sona erdi. Balcıoğlu, her zaman muhtarlar ve vatandaşların yanında olacaklarını yineleyerek, Silivri için ortak çalışmanın devam edeceğini belirtti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İlk kez Avrupa Şampiyonu unvanına ulaşan Fenerbahçe Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, ligde zirveye doğru hızla ilerliyor!

İlk kez Avrupa Şampiyonu unvanına ulaşan Fenerbahçe Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, ligde zirveye doğru hızla ilerliyor!